Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Dla Firm

Pranie wykładzin


Pierzemy wykładziny w biurach, salach konferencyjnych, lokalach. Posiadamy wystarczającą ilość sprzętu do wyprania wielometrażowych wykładzin w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy elastyczni czasowo co pozwala nam dostosować się do systemu pracy w firmie. Wykorzystujemy metodę prania ekstrakcyjnego, która polega na zmiękczeniu brudu i wyciągnięciu go ssawką odkurzacza. Czynności rozpoczynamy od oceny rodzaju wykładziny i dokładnego odkurzania . Usuwamy zabrudzenia stałe takie jak np. gumy do żucia, plamy po farbie, kawie itp. Następnie na powierzchnię wykładzinową opryskiwaczem ciśnieniowym nanosimy pre-spray, który wcieramy szorowarką w runo w celu jak najgłębszej penetracji środka czyszczącego. Całość wypłukujemy ekstraktorami. Proces suszenia wykładziny trwa od godziny do kilkunastu godzin co uwarunkowane jest temperaturą otoczenia i wilgotnością powietrza. W jeden dzień z naszym zespołem jesteśmy w stanie uprać nawet do 1500m2 wykładziny. Przy większych powierzchniach istnieje możliwość negocjacji cen.
 
 

Pranie mebli tapicerowanych


Usuwamy większość plam i zabrudzeń z wszelkiego rodzaju materiałów. Używamy metody prania ekstrakcyjnego, które wyciąga nawet najgłębiej osadzony brud. Nasze środki są bezpieczne dla mebli i nie wywołują reakcji alergicznych. Posiadamy szereg profesjonalnych odplamiaczy renomowanych firm, dzięki którym usuwamy nawet najuporczywsze plamy z oleju, farby, krwi czy uryny. Czyścimy i konserwujemy skóry. Proces ten rozpoczynamy od dokładnego wyczyszczenia powierzchni skórzanej, po czym nanosimy środek konserwujący naturalny lub syntetyczny.

 

 

 

Utrzymanie czystości w biurze, lokalach usługowych


Przygotowując ofertę na sprzątanie powierzchni biurowych bierzemy pod uwagę optymalny zakres prac, częstotliwość, czas wykonania usługi dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Sprzątamy z użyciem własnych środków oraz sprzętu. Sprzątanie odbywa się w godzinach dogodnych dla klienta. Serwis sprzątający dostępny jest w czasie funkcjonowania firmy jak również w godzinach przed otwarciem biura lub po jego zamknięciu.
Zakres prac podczas sprzątania biur, lokali usługowych:

  • Odkurzanie podłóg, foteli tapicerowanych,
  • Starcie kurzu z biurek, stołów, blatów, powierzchni drewnianych,
  • Wynoszenie śmieci,
  • Mycie przeszkleń,
  • Mycie podłóg, drzwi
  • Uzupełnianie środków czystości (mydła, ręczniki papierowe, papier toaletowy, odświeżacze, kostki toaletowe)


Oferujemy sprzątanie jednorazowe lub abonamentowe według wytycznych ustalonych podczas spotkania, telefonicznie bądź mailowo.

 

 

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych


 

  Oferujemy jednorazowe lub cykliczne sprzątanie nieruchomości wspólnych oraz powierzchni garażowych. Poniżej zakres prac oferowanym przez Naszą firmę.

SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI WSPÓLNYCH ORAZ GARAŻU PODZIEMNEGO.
- zamiatanie i mycie na mokro wejść do klatek schodowych, poziomów garaży i holi głównych na parterze – codziennie
- zamiatanie klatek schodowych od poziomu garaży do ostatniej kondygnacji - dwa razy w tygodniu
- mycie na mokro klatek schodowych - dwa razy w tygodniu
- mycie przeszkleń w drzwiach wejściowych na klatkach schodowych i w przejściach na parterze – codziennie
- mycie poręczy i balustrad schodowych - dwa razy w tygodniu
- zamiatanie i mycie na mokro korytarzy piwnic - raz w miesiącu
- zamiatanie garażu podziemnego - raz na dwa tygodnie
- czyszczenie maszynowe na mokro garażu podziemnego - raz w miesiącu

SPRZĄTANIE TERENU ZEWNĘTRZNEGO (POWIERZCHNIE UTWARDZONE)
- zamiatanie terenu zewnętrznego - codziennie
- zamiatanie i mycie pomieszczenia śmietnika - codziennie
- zimą - odśnieżanie - gotowość do odśnieżania w okresie zimowym 24 godziny/dobę
- usuwanie oblodzeń i posypywanie powierzchni utwardzonych środkiem antypoślizgowym
- jesienią - usuwanie liści z terenu zewnętrznego

PIELĘGNACJA ZIELENI
- podlewanie zieleni
- koszenie trawników

 

 

Parowe czyszczenie i dezynfekcja zapleczy gastronomicznych


 

  Zajmujemy się gruntownym czyszczeniem lokali gastronomicznych używając do tego nowoczesnego sprzętu parowego i atestowanych środków czystości. 

W skład usługi wchodzi:
- czyszczenie oraz dezynfekcja glazury, terakoty, fug
- parowe lub maszynowe doczyszczanie podłóg
- czyszczenie i dezynfekcja urządzeń gastronomicznych
Mając na uwadze harmonogram pracy lokalu gastronomicznego, jesteśmy w stanie wykonać usługę po godzinach pracy oraz w nocy. 
Zapraszamy do kontaktu w celu spotkania i zapoznania się z oczekiwaniami i szczegółami potrzebnymi do przygotowania najkorzystniejszej oferty dla Państwa.

 

 

 

Mobilna myjnia parowa


Prowadzimy mobilną myjnię samochodową z czteroletnim doświadczeniem, jako jedni z pierwszych w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i instytucji. Dzięki wykorzystaniu myjni parowych, ozonatorów oraz innego specjalistycznego sprzętu jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej nietypowych zadań realizowanych na indywidualne życzenie klienta. Ponadto nowoczesna baza sprzętowa, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz użycie profesjonalnych myjni parowych zapewniają zdecydowaną redukcję zużycia wody i środków chemicznych, niezwykle krótki czas schnięcia przy jednoczesnej dezynfekcji, co zapewnia wygodę, ekologiczny charakter oraz krótki czas wykonywania usługi. 

                

 

 

 

KONTAKT:

e-mail:kontakt@appleclean.pl

511 736 640

502 343 282